573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Zabrze - Nasiona Marihuany

Zabrze

Zabrze jest typowo górniczym miastem położonym oczywiście w województwie śląskim. Dokładniej mówiąc, w obrębie konurbacji górnośląskiej, między Gliwicami i Bytomiem, blisko Tarnowskich Gór, przy trasie numer 78. Zabrze jest niesamowicie różnorodnym miastem. Możesz je poznać od bardzo wielu stron. Z jednej strony, powinieneś koniecznie zwrócić uwagę na jego przecudowną zabudowę i niesamowicie magiczne uliczki.

Z drugiej strony, w tym mieście w województwie śląskim, w ogóle nie brakuje innych ciekawych miejsc i atrakcji, które warto dodatkowo zwiedzić. Musimy tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że są to atrakcje unikatowe na skalę kraju. Na pewno nie możesz ich pominąć na Twojej liście zwiedzania, ponieważ zdecydowana większość z tych zabytkowych obiektów, została niedawno wspaniale zrewitalizowana. Zabrze jest również miejscowością, która ma całkiem sporo do zaoferowania rodzinom z dziećmi. Małymi i tymi trochę większymi.

Jakie atrakcje możesz spotkać w Zabrzu?

Obecnie, gdy górnictwo na Górnym Śląsku, jest w bardzo dużym stopniu zrestrukturyzowane oraz ograniczone, pokopalniane obiekty zabytkowe, takie jak na przykład liczne szyby, podziemne korytarze, czy komory, przestały być normalnie użytkowane. To zachęca władze miasta do nadawania im zupełnie nowych funkcji. Czasami daje to wiele pozytywnych efektów. Na pewno takie pokopalniane zabytki są doskonałymi atrakcjami zarówno dla mieszkańców Zabrza, jak i dla przyjeżdżających do tej miejscowości turystów. Te zabytki dzisiaj stanowią autentyczny ślad przeszłości.

Należy je również zaliczyć do wartościowych pamiątek obrazujących dawną myśl techniczną. Te pokopalniane zabytki z każdym rokiem przyciągają coraz większe rzesze turystów. Co ciekawe, w samym Zabrzu, nie brakuje również turystów zza granicy. Co jeszcze możesz zobaczyć w Zabrzu, poza samymi kopalniami? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dla każdego turysty będą one wystarczającymi atrakcjami, aby przyjechać do tej miejscowości w województwie śląskim.

Zabrze – zabytkowa Kopalnia Guido.

Kopalnia Guido w Zabrzu powinna być obowiązkowym punktem na Twojej liście zwiedzania. Jest to oczywiście dawna kopalnia węgla kamiennego. Gdy ją zwiedzisz, to wreszcie będziesz miał jasne rozeznanie w tym, jak ekstremalnie ciężko pracowali kiedyś górnicy. Kopalnia Guido w Zabrzu ma aż dwa poziomy. Na jednym z nim możesz z powodzeniem zwiedzić salę koncertową. Znajduje się ona na poziomie 320 m pod ziemią. Kopalnia Giudo w Zabrzu jest jedną z pięciu Gwiazd Techniki Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.

Jeżeli pragniesz nabyć nasiona marihuany, to zapraszamy Cię do naszego sklepu w Zabrzu.

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD