573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Tychy - Nasiona Marihuany

Co warto zobaczyć w Tychach i okolicy? Tychy to może nie największe, ale plasujące się w dziesiątce najbardziej zaludnionych miast w województwie śląskim. Jest dosyć chętnie odwiedzane przez turystów. Przy okazji pobytu trzeba się tutaj napić piwa Tyskiego, które pochodzi właśnie z tej miejscowości. Podpowiemy Ci, co zwiedzać w Tychach, aby się nie nudzić.

Zameczek Myśliwski Promnice

Zameczek Myśliwski znajduje się nad Jeziorem Paprocańskim. Pod względem historycznym jest związany z rodem Hochbergów. Mieszkali oni na Zamku w Pszczynie. Zamek został wybudowany już w 1861 roku. Wtedy puszcza pszczyńska obfitowała w dzikie ptactwo i zwierzynę. Natomiast książęta von Hochberg bardzo lubili w niej urządzać sobie polowania.
Niezwykle specyficzną częścią architektoniczną zameczku jest mur pruski. Bardzo dobrze wkomponowuje się on w fasadę budynku. Na dziedzińcu natomiast znajduje się figura świętego Huberta. Jest to patron myśliwych. Bardzo często przedstawia się go z jeleniem. Ogólnie jeleni w samym zamku też jest całkiem sporo.
Aktualnie Zameczek Myśliwski w Promnicach stanowi część Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Trwają w nim prace remontowe i jak to w Polsce, może to jeszcze trochę potrwać.

Świetna restauracja

Zachęcamy Cię natomiast do wybrania się do Restauracji Książęcej. Znajduje się ona oczywiście w Zameczku Myśliwskim Promnice. W restauracji jest wiele naprawdę zachwycających sal. Możesz się do niej wybrać na obiad albo urządzić ważne wydarzenie. Może to być na przykład ślub, wesele, chrzciny, czy inna rodzinna uroczystości. Przed zameczkiem w czasie ciepłych pór roku, stoją stoliczki z parasolkami. Jest miło i przyjemnie. Ceny są umiarkowane. Mamy tylko jeszcze jedną taką drobną uwagę. Koniecznie pamiętaj o tym, że to miejsce jest otwarte wyłącznie w weekendy. Serdecznie radzimy Ci wcześniej zarezerwować sobie stolik, żebyś później nie żałował. Za to kolejnym plusem tego miejsca jest darmowy parking dla samochodów.

Jezioro Paprocańskie

Jezioro Paprocańskie znajduje się tuż obok Zameczku Myśliwskiego Promnice. To sztucznie utworzony zbiornik wodny. Powstał z inicjatywy Huty Paprockiej w 1796 roku. Aktualnie jest on miejscem przeznaczonym przede wszystkim do rekreacji. Jego powierzchnia to aż 132 ha! Miejsce do kąpieli znajduje się północno-wschodniej części zbiornika. Jeżeli już wybierzesz się do Tychów, to zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszego sklepu z nasionami marihuany. Gwarantujemy profesjonalną pomoc, szeroki asortyment i niskie ceny. Zapraszamy!

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD