573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

100% Indica

W tej kategorii znajdują się nasiona marihuany które według opisów producentów posiadają w 100% geny indyjskie czyli są potocznie nazywane indica.
Rośliny z genami indica wyróżniają się przede wszystkim mocą i wyglądem, ich działanie jest silnie oddziałowujące na ciało czyli nadają się dla każdego kto lubi zasiąść w kanapie i odpłynąć w błogiej niemocy oraz dla tych którzy oczekują silnego relaksującego odprężenia lub mają problemy z zaśnięciem.

Budowa roślin indica jest specyficzna ponieważ są niższe i zbite, a liście są grube i mocno zbudowane. Kwitnienie zazwyczaj jest krótsze, a sama roślina jest łatwiejsza do upilnowania dlatego nasiona marihuany indica poleca się początkującym growerom. Ponadto indica jest mocno oblana gęstą żywicą dzięki czemu ma wysokie stężenie THC i świetnie nadaje się do produkcji haszu najwyższej jakości.

Rośliny 100% indica występują w formie automatycznie kwitnącej i w tej w której samemu decydujesz o tym kiedy ma zakwitnąć tak zwane fotozależne, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a żeby ułatwić ci przeglądanie naszej go sklepu podzieliliśmy sprzedawane przez nas nasiona marihuany na różne grupy uwzględniając wszystkie rodzaje kwitnienia i genetykę.