573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Nasi producenci

Najlepsze nasiona marihuany

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze odmiany z całego świata. Głównymi producentami których produkty u nasz znajdziesz to Royal Queen Seeds i Sweet Seeds, są to najbardziej znani producenci nasion marihuany na świecie. Każdy z nich ma w swojej ofercie feminizowane automaty i nie automaty dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczne odmiany takie jak Amnesia Haze czy White Widow to podstawowe pozycje do których warto zajrzeć.

Świeżość naszych nasion marihuany

Nasiona marihuany od Sweet Seeds i Royal Queen Seeds sprowadzamy prosto od producentów omijając zbędnych pośredników co daje gwarancję świeżości. Nasiona są przechowywane w lodówce w odpowiedniej temperaturze i wilgoci aby zabezpieczyć je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki wysokiej trosce o nasiona marihuany możemy zapewnić naszym klientom produkty najwyżej jakości.

Royal Queen Seeds

Nasiona marihuany Royal Queen Seeds to jeden z najbardziej znanych producentów na świecie. Jako jedni z pierwszych zajęli się produkcją nasion na skalę światową a ich produkty znajdziesz we wszystkich seedbankach. Po długoletnim zbieraniu doświadczenia w produkcji nasion konopi swój pierwszy oficjalny sklep otwarli w 2010 roku w Amsterdamie w kolebce miłośników konopi.

Obecnie Royal Queen Seeds działa w 17 krajach Europy i oferuje ponad 90 różnych odmian. Wśród nich są takie klasyki jak White Widow, Amnesia Haze, Auto Ak czy Critical.

Sweet Seeds

Nasiona Marihunay Sweet Seeds to Hiszpańska firma słynąca ze swoich automatycznych odmian które zrewolucjonizowały rynek konopny w Europie. Jako jeden z wiodących producentów wypuszcza odmiany konopi które zdobywają nagrody na najlepszych imprezach na całym świecie. Sweet Seeds oprócz automatów słynie również z serii nasion o nazwie „Red Family” z których wyrastają rośliny o fenotypie który odpowiada za ich kolorystykę w odcieniach czerwieni i fioletu.

Odmiany takie jak Cream Caramel Auto, Big Devil XL czy Cream Mandarine XL to bestsellery które każdy powinien mieć w swoim zbiorze.