573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds to jeden z najbardziej znanych i rozpowszechnionych producentów nasion marihuany dostępnych na rynku. Dzięki opakowaniom które RQS wykorzystuje do pakowania swoich produktów nasiona marihuany utrzymują świeżość przez wiele miesięcy, a dobrze przechowywane nasiona marihuany będą świeże nawet kilka lat. Wszystkie nasiona marihuany w paczce Royal Qeen Seeds są zamknięte pojedynczo w blistrach tak jak tabletki dzięki czemu nie są narażone na utlenianie. RQS cieszy się świetną opinią wśród użytkowników na całym świecie, a każda partia ich nasion przechodzi szczegółową kontrolę jakości aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów.

W ofercie Royal Queen Seeds znajdują się klasyczne nasiona konopi automatycznie kwitnące takie jak White Widow Auto, Northern Light Auto, Critical Auto, Amnesia Haze Auto czy Royal AK Auto.
Dla fanów odmian nieautomatycznych Royal Queen Seeds w swojej stałem ofercie posiada bestsellery takie jak Critical, Northern Light, Lemon Shining Silwer Haze, Amnesia Haze i wiele innych których nie sposób wymienić w tak krótkim wpisie.

Royal Queen Seeds w 2020 roku wprowadził z wielkim hukiem odmiany Amerykańskie tak zwane Cali Weed które cechują się wysokim poziomem THC i szturmem zbierają coraz większą rzesze fanów. Z odmian automatycznie kwitnących wielki hitem okazał się Green Gelato Auto, Momosa Auto czy Royal Cookies Auto. Z kolei dla miłośników nie automatów w wersji USA RQS przygotował Green Gelato, Hulkberry, Royal Runtz czy Sweet ZZ i wiele innych.

RQS posiada jedną z najbogatszych ofert nasion marihuany i stale dopasowuje swoją ofertę do upodobań klientów dlatego warto sprawdzać regularnie czy nie pojawiły się w ich ofercie nowe odmiany które mogą cię zainteresować.

Jako oficjalny dystrybutor royala przy zakupach większej ilości nasion jesteśmy w stanie przygotować bezkonkurencyjną ofertę w porównaniu z innymi sklepami.

Koniecznie sprawdź nasiona marihuany od Royal Queen Seeds już dziś i znajdź odmianę najlepszą dla siebie.