573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Rybnik - Nasiona Marihuany

Ostrzegamy! Rybnik jest takim miastem, w którym możesz się bezapelacyjnie zakochać. Widoki jak z pocztówki. Ludzie serdeczni. Mnóstwo zabytków i innych atrakcji. Dlaczego jeszcze Cię tutaj nie ma? Jeżeli tylko masz chwilę, to koniecznie przyjedź do Rybnika i tak, jak my pokochaj to miasto!

Plan na jednodniową wycieczkę

Pewnie należysz do tych osób, które słyszały o istnieniu Rybnika. Na tym koniec. Dlatego może warto byłoby się trochę dokształcić? Wystarczy, że odpalisz Internet i od razu wyskoczy Ci miliard ciekawostek geograficznych, turystycznych i historycznych na jego temat. Jeżeli nie chce Ci się z nimi wszystkimi zapoznawać, to może chociaż przeczytaj ten artykuł. A następnie oczywiście zarezerwuj sobie czas na spędzenie dnia w Rybniku.
My powiemy Ci, że Rybnik jest czternastym co do wielkości miastem w Polsce. Znajduje się oczywiście w województwie śląskim. Na pewno będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie, jeżeli lubisz malutkie, kameralne miasteczka, przez które nie przewijają się tłumy turystów.
Ma to taki plus, że podróżowanie samochodem, czy na piechotę, nie będzie Cię kosztowało mnóstwa nerwów. A tak kończy się między innymi zwiedzanie Zakopanego, czy Ustki. Człowiek na człowieku. Ma się wrażenie, że nie można oddychać. Przynajmniej my tak mamy. Jednak wróćmy koniecznie już do tego Rybnika. Jakie to miasto ma jeszcze plusy? Przede wszystkim takie, że ma bardzo łatwe do przemieszczania się po nich ronda. I to nie jest żart. Przyjedź tutaj a przekonasz się o tym na własnej skórze.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie w Rybniku?

Centrum tej miejscowości to kilkupiętrowa zabudowa. Nie brakuje tutaj mnóstwa maleńkich uliczek. Na Rynek nie możesz wjechać samochodem. To dobrze, bo wtedy każdy spacer staje się o wiele przyjemniejszą czynnością. Przy okazji powinieneś odwiedzić Zabytkową Kopalnię Ignacy.

Jaka jest zabytkowa Kopalnia Ignacy?

Może zaczniemy od tego, że znajduje się ona przy ul. Ignacego Mościckiego 3, w Rybniku. Wycieczkę po tym obiekcie warto zacząć od wieży widokowej. W dawnych czasach była to wieża ciśnień. Znajduje się w niej około 300 bardzo stromych i krętych schodów. Z góry masz piękny widok na panoramę Rybnika i na zabytkową Kopalnię Ignacy. Od razu uprzedzamy, że do Szybu Głowackiego jako turysta nie masz wstępu. Jednak za to na wystawie możesz zobaczyć ogromne maszyny. Jeszcze czterdzieści lat temu na co dzień korzystano z nich przy pracy. Dodatkowo możesz obejrzeć, a nawet założyć strój ratownika górniczego. Uprzedzamy, że jest wyjątkowo ciężki. Przy okazji zapraszamy również do naszego sklepu z nasionami marihuany w Rybniku.

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD