573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Pomorskie - Nasiona Marihuany

Pestki Marihuany

Chętnie podpowiemy Ci, co powinieneś zrobić, gdy już będziesz w województwie pomorskim. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ten region Polski kojarzy się przede wszystkim z plażowaniem i z błogim lenistwem. Jednak to jeszcze nie jest koniec atrakcji turystycznych w województwie pomorskim. Pragniemy Ci również zwrócić uwagę, że jest to miejsce przyjazne dla osób aktywnych i ciekawych świata. Możesz wyruszyć w podróż szlakiem bursztynu, latarni morskich albo murali. Możesz również pojeździć sobie rowerem po Żuławach lub nauczyć się kaligrafii. I wszystkie te atrakcje znajdziesz w jednym województwie pomorskim. W tym regionie znajduje się również nasza polska Sahara. Ta informacja również powinna Cię zaciekawić, w szczególności jeżeli interesujesz się przyrodą i geografią. Zobacz, co jeszcze powinieneś zwiedzić w województwie pomorskim.

Zobacz polską Saharę

Musisz się po niej wspinać krok po kroku. Tak intensywny wysiłek fizyczny powoduje, że faktycznie możesz poczuć się tak, jakbyś był na saharyjskiej pustyni. Gdy już uda Ci się pokonać te wszystkie niedogodności, to przed Tobą będzie rozciągała się piaszczysta przestrzeń. Na pewno nie jest to Oman, ani Maroko. To tylko Polska i ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Wydmy znikną Ci z oczu dopiero po zachodzie słońca. Dzięki temu masz całkiem sporo czasu na ich podziwianie. Jeżeli tylko tego pragniesz, to bez problemu możesz wspiąć się jeszcze wyżej. Wtedy będą przed Tobą takie widoki, które dosłownie zapierają dech w piersi. Wydmy rozciągają się praktycznie aż po horyzont. W dalszej kolejności, stykają się one z morzem. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że w Polsce jest takie miejsce, w którym możesz się poczuć jak na prawdziwej pustyni.

Co wyróżnia ruchome wydmy?

Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym mają około czterdziestu metrów wysokości. Może jeszcze nie masz takiej świadomości, ale jest to największe pasmo ruchomych wydm w całej Europie. Są one zlokalizowane na wąskiej mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Łebsko. Bardzo ciekawe jest to, że wydmy przemieszczają się już nawet, gdy wiatr ma prędkość pięciu metrów na sekundę. Jeżeli jesteś takim szczęściarzem i mieszkasz w tej okolicy, to za każdym razem możesz zobaczyć, jakie zmiany w nich zachodzą.
Krajobraz w województwie pomorskim jest unikatowy na skalę światową. W Polsce również nie ma drugiego tego rodzaju miejsca. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że ruchome wydmy mają rzeczywisty wpływ na otoczenie. Warto tutaj jeszcze podkreślić, że piasek zasypuje lasy i bagna. Przy okazji zapraszamy do naszego sklepu internetowego z nasionami marihuany!

Sprawdź też inne województwa w których kupisz pestki marihuany