573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Tarnów - Nasiona Marihuany

Kamizelka kuloodporna, wymyślona przez Jana Szczepanika, stała za ocaleniem życia hiszpańskiego króla Alfreda XIII. Właśnie to spowodowało, że wręczył on najwyższe odznaczenie państwowe ,,polskiemu Edisonowi”.

Biblioteka Jana Tarnowskiego budziła zachwyt w całej Europie. Miał on godność Hetmana Królewskiego i bardzo szerokie humanistyczne horyzonty.

Za konduktem żałobnym Józefa Bema powiewały trzy flagi. Pierwsza była polska, druga węgierska, a trzecia turecka. Natomiast jego mauzoleum jest obecnie odwiedzane przez delegacje zza granicy.

Tarnów jest punktem wspólnym

Może nie słyszałeś o tych trzech osobach, ale z pewnością obiła Ci się o uszy nazwa Tarnów. To właśnie to miasto łączy ze sobą te wszystkie wyżej wymienione osoby. Dajemy Ci gwarancje, że nie są to jedyne ciekawostki o tej miejscowości, jakie powinieneś znać. Zachęcamy Cię serdecznie do dalszego czytania tego artykułu. Mamy nadzieję, że on Cię pozytywnie zaskoczy. Na samym końcu czeka na Ciebie prawdziwa niespodzianka, bo przecież Tarnów, to nie tylko zabytki.

Dlaczego warto jest odwiedzić Tarnów?

To jest bardzo smutne, że Tarnów jest w tak dużym stopniu niedoceniany. W końcu jest to drugie pod względem wielkości miasto w województwie małopolskim. Pierwsze to oczywiście Kraków. Wracając jednak do samego Tarnowa, to nie ma co ukrywać, że przez cały czas zostaje on w cieniu dawnej stolicy Małopolski. Najczęściej turyści robią sobie jednodniowe wycieczki do Krakowa. Przy okazji zazwyczaj odwiedzają Wieliczkę i Bochnię. A co z Tarnowem? Zostaje on na samym końcu, ponieważ jeszcze wcześniej na liście atrakcji znajdują się takie miejscowości w województwie małopolskim, jak: Oświęcim, Ojców, czy bezkonkurencyjne w okresie świąt Bożego Narodzenia – Zakopane. Może mimo wszystko, warto byłoby udać się w trochę innym kierunku niż zazwyczaj i przyjechać do Tarnowa. Mamy nadzieję, że dalszy ciąg tego artykułu, zachęci Cię do podjęcia właśnie takiej decyzji. Nie jest to szaleństwo, tylko oryginalność.

Tarnów jest pełen historii

Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że w tak niedużym mieście, jakim jest Tarnów, bez problemu możesz znaleźć ślady po rozmaitych społecznościach. W dawnych czasach Tarnów znajdował się na przecięciu dwóch bardzo ważnych szlaków handlowych. Pierwszy to prowadzący na południe szlak węgierski, a drugi to trasy na wschodnie obrzeża kraju.

Gdy już uda Ci się przyjechać do Tarnowa, to mamy nadzieję, że odwiedzisz również nasz sklep z nasionami marihuany. Działamy również internetowo. Gwarantowana szybka wysyłka!

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD