573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Jelenia Góra - Nasiona Marihuany

Co warto zobaczyć w stolicy Karkonoszy? Jelenia Góra jest nie tylko wyśmienitą bazą wypadową do uprawiania aktywnej turystyki w województwie dolnośląskim, ale też miejscem ciekawym samym w sobie. Jeżeli właśnie intensywnie zastanawiasz się nad tym, jakich atrakcji turystycznych możesz się spodziewać w tej miejscowości, to zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu.

Na samym końcu mamy dla Ciebie pewną atrakcję i niespodziankę. Poznasz miejsce, które jest ciekawe, chociaż, nie jest pierwszym kierunkiem, w którym podążają standardowi turyści. Może Ty się skusisz. Teraz natomiast serdecznie zachęcamy Cię do wybrania się na wspólny spacer po pięknej miejscowości, jaką jest Jelenia Góra! Jeżeli jesteś chętny, to czytaj dalej. Nawet, jeżeli bardzo dobrze znasz to miasto, to któraś z wymienionych przez nas poniżej atrakcji może Cię naprawdę zaskoczyć.

Jeleniogórski Rynek

Rynek w Jeleniej Górze z pewnością jest najbardziej centralnym punktem w mieście. Dodatkowo jest to jedyne miejsce w tej miejscowości, w którym jest pełno turystów również w godzinach wieczornych. Najważniejszym obiektem na Rynku w Jeleniej Górze jest Ratusz z XVIII wieku. Został on sprytnie połączony galerią z rzędem kamieniczek. Nazywa się je ,,siedmioma domkami”. W dawnych czasach tuż obok nich znajdowały się stragany i kramy. Dzisiaj zastąpiły je z powodzeniem ławeczki dla turystów oraz stojaki na rowery. Fontanna Neptuna znajdująca się przed ratuszem symbolizuje zagraniczne kontakty Jeleniej Góry z miastami w Europie.

Neptun na fontannie

Przede wszystkim chodziło tutaj o wymianę handlową. Zajmowali się nią jeleniogórscy mieszczanie. Sprzedawali oni przede wszystkim tkaniny. Słynęli między innymi z handlu tak zwanym delikatnym woalem. Przy Fontannie Neptuna w Jeleniej Górze wszyscy się spotykają. Ze znajomymi, z rodziną, z dziećmi, czy z ukochaną osobą. Neptun zdecydowanie jest symbolem tego wspaniałego miasta.

I czerwony jeleń na spotach reklamowych

Skoro jesteśmy już przy Fontannie Neptuna, to nie możemy zapomnieć tutaj o innym symbolu tego miasta. Można stwierdzić, że alternatywnym i naprawdę uwielbianym przez turystów. Jest nim…czerwony jeleń. Nie jeden, ale bardzo wiele. Są one jak sławne krasnoludki we Wrocławiu. Turyści często organizują u siebie konkursy, komu w czasie zwiedzania uda się wypatrzeć więcej jelonków. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do tej zabawy.

Natomiast obiecaną przez nas na samym początku niespodzianką jest prowadzony przez nas sklep internetowy z nasionami marihuany. Myślimy, że warto go odwiedzić, jeżeli chcesz bliżej poznać tę leczniczą roślinę!

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD