573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Targi konopne – Warsaw Weed Fest 2021

16.08.21

Tegoroczne targi konopne w Warszawie za nami. Impreza miała miejsce w dniach 12-13 czerwca. Jest to jedno z najważniejszych tego typu eventów w kraju, jak i całej Europie. Jak wyglądały targi w tym roku? Jaką spełniały rolę? Poniżej garść informacji.

Warsaw Weed Fest – geneza powstania wydarzenia

Bez wątpienia Warsaw Weed Fest to event cieszący się coraz większym zainteresowaniem. Nie bez powodu. Organizacyjnie jest wszystko dopięte na tzw. ostatni guzik. Do tego zaskakuje ilość atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Coroczny festiwal to przede wszystkim:

  • potężna dawka wiedzy dotyczącej zastosowania konopi,
  • rozmowy i spotkania z ekspertami,
  • duża liczba nowych i znanych już wystawców, którzy oferują swoje innowacyjne produkty,
  • intrygujące prelekcje,
  • konkursy z nagrodami – w tym pierwszy raz w tym roku konkurs Miss i Vice Miss Weed Festiwal. Z tej części festiwalu była zadowolona z pewnością przede wszystkim męska część uczestników.

Z roku na rok Targi Konopne rosną w siłę…

Prestiż tego wydarzenia z roku na rok jest coraz wyższy. Event przyciąga “konopnych pasjonatów” z Polski i innych krajów. To doskonała okazja, aby spotkać interesujące osoby, dowiedzieć się czegoś nowego czy po prostu poszerzyć zdobytą już wiedzę. To także szansa, aby sprawdzić (nierzadko nawet przedpremierowo) nowe produkty z zakresu suplementów diety czy też kosmetyków. Organizatorem wydarzenia jest przede wszystkim: marka OCB, wspierana jednak przez JamaicanShop, TOPCBD, Royal Sensi, Zahajsik, Kalia Dekoracje Ślubne, EraKonopi oraz Stowarzyszenie Wolne Konopie.

Takie eventy są potrzebne. Wzmacniają świadomość i wiedzę dotyczącą zastosowania konopi w medycynie, w kosmetyce, w codziennym życiu. Uświadamiają też nam jak mocno rynek ten mocno rośnie w siłę. Z czego oczywiście bardzo się cieszymy.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość