573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Firma Excellence inwestuje w biznes konopny!

04.08.21

Firma Excellence jest obecna na rynku spożywczym od wielu lat. Od roku 1992 produkuje zdrowe soki i syropy – czerpiąc prosto z natury. Przez lata swojej działalności ściśle współpracowała ze znanymi markami handlowymi jak chociażby Tesco czy Lidl. Cały czas marka ta wzmacnia produkcję – korzystając z nowoczesnych technik pozyskiwania soku biu, bez zbędnych dodatków i polepszaczy.

Excellence Cannabis – nowa inwestycja, duże plany!

Nie od dziś wiadomo, że branża konopna to samo zdrowie. Z roku na rok poszerza się liczba osób, które sięgają po olejki CBD, czy w leczeniu poważniejszych schorzeń – medyczną marihuanę. Nowa spółka to projekt na wielką skalę. Warto zaznaczyć chociażby, że Intenson Europe i January Ciszewski zostali partnerami strategicznymi całego przedsięwzięcia.

Cel działania Excellence Cannabis?

Excellence z chwilą wejścia w nową spółkę posiada 46% udziałów. Niewykluczone, że w czasie działalności procent ten będzie rósł. Podstawowymi zadaniami spółki będzie produkcja suplementów diety, kosmetyków, produktów spożywczych z olejem cannabis oraz kryształami CBD. Plany są bardzo ambitne. Firma zapowiada tworzenie indywidualnej linii produktów opierających się na własnych surowcach. Pomysłodawcy pragną też samodzielnie, bez pośredników trafiać do potencjalnych odbiorców – bezpośredni kontakt. Produkty tej marki mają trafić do przedsiębiorców, sklepów w Polsce, ale też w Portugali i na Maderze.

Nie wiemy jak Wy, ale my już teraz jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego działań tej firmy. Wierzymy, że będzie to nowa jakość, świeżość na rynku konopnym. W przestrzeni związanej z suplementami diety i kosmetykami.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość