573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Firma Excellence inwestuje w biznes konopny!

04.08.21

Firma Excellence jest obecna na rynku spożywczym od wielu lat. Od roku 1992 produkuje zdrowe soki i syropy – czerpiąc prosto z natury. Przez lata swojej działalności ściśle współpracowała ze znanymi markami handlowymi jak chociażby Tesco czy Lidl. Cały czas marka ta wzmacnia produkcję – korzystając z nowoczesnych technik pozyskiwania soku biu, bez zbędnych dodatków i polepszaczy.

Excellence Cannabis – nowa inwestycja, duże plany!

Nie od dziś wiadomo, że branża konopna to samo zdrowie. Z roku na rok poszerza się liczba osób, które sięgają po olejki CBD, czy w leczeniu poważniejszych schorzeń – medyczną marihuanę. Nowa spółka to projekt na wielką skalę. Warto zaznaczyć chociażby, że Intenson Europe i January Ciszewski zostali partnerami strategicznymi całego przedsięwzięcia.

Cel działania Excellence Cannabis?

Excellence z chwilą wejścia w nową spółkę posiada 46% udziałów. Niewykluczone, że w czasie działalności procent ten będzie rósł. Podstawowymi zadaniami spółki będzie produkcja suplementów diety, kosmetyków, produktów spożywczych z olejem cannabis oraz kryształami CBD. Plany są bardzo ambitne. Firma zapowiada tworzenie indywidualnej linii produktów opierających się na własnych surowcach. Pomysłodawcy pragną też samodzielnie, bez pośredników trafiać do potencjalnych odbiorców – bezpośredni kontakt. Produkty tej marki mają trafić do przedsiębiorców, sklepów w Polsce, ale też w Portugali i na Maderze.

Nie wiemy jak Wy, ale my już teraz jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego działań tej firmy. Wierzymy, że będzie to nowa jakość, świeżość na rynku konopnym. W przestrzeni związanej z suplementami diety i kosmetykami.

Ostatnie newsy

12.01.22

Nasiona marihuany – automaty

W wielu przypadkach zakwitaniem steruje się za pomocą zmiany cyklu oświetlenia. W przypadku nasion marihuany zwanymi automatami proces ten zaczyna się automatycznie w określonym momencie życia...

Czytaj całość
10.01.22

Jak ocenić pąki cannabis?

Odróżnienie pąków dobrej jakości od tych gorszych jest bardzo istotne, aby zebrane plony charakteryzowały się odpowiednim zestawem cech. Choć wiele osób twierdzi, że potrafi ocenić...

Czytaj całość