573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Sezon Indoor rozpoczęty ale które nasiona marihuany wybrać?

07.10.21

Dni stały się krótsze, a noce chłodniejsze, dlatego można ogłosić wszem i wobec że, sezon indoor’owy oficjalnie został rozpoczęty. Jak powszechnie wiadomo chłodniejsze dni i noce sprzyjają utrzymywaniu temperatury w ryzach pod palącym światłem w growboxach. Jest to chwila wytchnienia dla każdego ogrodnika oraz szansa na rozwinięcie skrzydeł i osiągnięcie swojego maksymalnego potencjału.

Który automat polecamy?

Każdy ma swoje ulubione odmiany i nie można jednoznacznie stwierdzić który automat jest najlepszy ale możemy polecić wam coś godnego uwagi, a mianowicie nasiona marihuany Cream Caramel Auto od Sweet Seeds które są naszym zdaniem świetnym kompromisem między jakością, ilością i czasem uprawy.

Sweet Seeds na opakowaniu podaje, że Cream Caramel Auto powinien być gotowy do zbioru w 8 tygodni od wykiełkowania lecz jak to zazwyczaj bywa producenci nasion lubią trochę podkoloryzować niektóre kwestie aby zachęcić klienta do kupienia właśnie ich produktu, z doświadczenia naszych klientów wynika że, na plony w przypadku tej odmiany trzeba zaczekać 10 tygodni co i tak jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę jakość i ilość produktu końcowego.

Jeśli jednak zależy ci na mocy i wysokim poziome THC powinieneś skupić się na odmianach pochodzących z USA. Takie odmiany wprowadziło do swojej oferty już większość producentów także bez problemu je zlokalizujesz i wybierzesz coś dla siebie.

Nasiona marihuany indoor

Bez znaczenia jaką odmianę automatycznie kwitnącą wybierzesz, pamiętaj że, aby osiągnąć sukces i w pełni wykorzystać potencjał rośliny najważniejsza nie jest odmiana czy producent ale to jak zadbasz o swoje rośliny i przede wszystkim warunki atmosferyczne jakie stworzysz w pomieszczeniu uprawowym. Właśnie dlatego zima jest idealnym momentem który trzeba wykorzystać w 100% .

Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach a na pewno pomożemy wybrać ci odmianę która będzie pasowała do twoich wymagań. Poniżesz znajdziesz kilka odmian które są naszymi besteller’ami w kategorii automaty.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość