573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Sezon Indoor rozpoczęty ale które nasiona marihuany wybrać?

07.10.21

Dni stały się krótsze, a noce chłodniejsze, dlatego można ogłosić wszem i wobec że, sezon indoor’owy oficjalnie został rozpoczęty. Jak powszechnie wiadomo chłodniejsze dni i noce sprzyjają utrzymywaniu temperatury w ryzach pod palącym światłem w growboxach. Jest to chwila wytchnienia dla każdego ogrodnika oraz szansa na rozwinięcie skrzydeł i osiągnięcie swojego maksymalnego potencjału.

Który automat polecamy?

Każdy ma swoje ulubione odmiany i nie można jednoznacznie stwierdzić który automat jest najlepszy ale możemy polecić wam coś godnego uwagi, a mianowicie nasiona marihuany Cream Caramel Auto od Sweet Seeds które są naszym zdaniem świetnym kompromisem między jakością, ilością i czasem uprawy.

Sweet Seeds na opakowaniu podaje, że Cream Caramel Auto powinien być gotowy do zbioru w 8 tygodni od wykiełkowania lecz jak to zazwyczaj bywa producenci nasion lubią trochę podkoloryzować niektóre kwestie aby zachęcić klienta do kupienia właśnie ich produktu, z doświadczenia naszych klientów wynika że, na plony w przypadku tej odmiany trzeba zaczekać 10 tygodni co i tak jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę jakość i ilość produktu końcowego.

Jeśli jednak zależy ci na mocy i wysokim poziome THC powinieneś skupić się na odmianach pochodzących z USA. Takie odmiany wprowadziło do swojej oferty już większość producentów także bez problemu je zlokalizujesz i wybierzesz coś dla siebie.

Nasiona marihuany indoor

Bez znaczenia jaką odmianę automatycznie kwitnącą wybierzesz, pamiętaj że, aby osiągnąć sukces i w pełni wykorzystać potencjał rośliny najważniejsza nie jest odmiana czy producent ale to jak zadbasz o swoje rośliny i przede wszystkim warunki atmosferyczne jakie stworzysz w pomieszczeniu uprawowym. Właśnie dlatego zima jest idealnym momentem który trzeba wykorzystać w 100% .

Odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach a na pewno pomożemy wybrać ci odmianę która będzie pasowała do twoich wymagań. Poniżesz znajdziesz kilka odmian które są naszymi besteller’ami w kategorii automaty.

Ostatnie newsy

21.08.23

Konopie a leczenie depresji

Wielu pacjentów poszukuje alternatywnych metod leczenia depresji. Naukowe dowody wskazują na korzyści wynikające z użycia medycznej marihuany w terapii osób cierpiących na kliniczną...

Czytaj całość
02.08.23

Jak zrobić uprawę indoor

Jak zrobić uprawę indoor? Uprawa indoor to wyjątkowy sposób hodowania roślin, który pozwala hodowcom na pełną kontrolę nad środowiskiem wzrostu. Oferuje to ogromne korzyści, szczególnie...

Czytaj całość