573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Nasiona marihuany – automaty

12.01.22

W wielu przypadkach zakwitaniem steruje się za pomocą zmiany cyklu oświetlenia. W przypadku nasion marihuany zwanymi automatami proces ten zaczyna się automatycznie w określonym momencie życia rośliny. Hodowca nie musi zmieniać warunków oświetleniowych, aby jego krzaki marihuany zakwitły.


Zalety nasion automatycznych


Są to doskonałe nasiona autoflowering marihuany dla początkujących. Także dla doświadczonych hodowców jest to duże ułatwienie. Wynika to z wielu zalet tego rodzaju nasion

  • Doskonale nadają się do małych pomieszczeń. Osiągają do 100 cm wysokości. Nie rzucają się także w oczy, dzięki czemu łatwo je ukryć przed niewygodnymi gośćmi.
  • Bardzo szybko dojrzewają. Zbiory są już możliwe w ósmym tygodniu od posiania.
  • Posiadają wysokiej jakości geny. Automatyczna marihuana pochodzi od odmian fotoperiodycznych zmieszanych z Skunk czy Haze.
  • Są też bardzo odporne na warunki. Wybaczają nawet duże błędy hodowców, dzięki czemu świetnie sprawdzają się jako wybór na pierwszą hodowlę dla początkujących.

Hodowla cannabis automatycznych nie wymaga dużo uwagi. Sama przechodzi w fazę kwitnienia i łatwo dopasowuje się do warunków gleby i powietrza. Nie potrzebują też dużo składników odżywczych. Rosną też szybko i nie wymagają dużej przestrzeni.


Szeroki wybór doznań nasion autoflowering


Nie tylko pod kątem hodowli marihuana automatyczna oferuje dużo możliwości. Pod kątem palenia także można wybierać różnorodne odmiany:

  • Różna zawartość THC i CBD, co gwarantuje odpowiednio mocne doznania. Odmiany o niskiej zawartości THC można legalnie spożywać w Polsce, co jest ich dodatkowym atutem.
  • Duże bogactwo smaków. Z powodu mieszania ich z odmianami ruderalis, cannabis automatyczne posiada równie bogaty bukiet smaków, co tradycyjna marihuana fotoperiodyczna.


Jak kupić najlepsze nasiona automatyczne


Istnieje mnóstwo odmian i rodzajów autofloweringów. Dzięki możliwości filtrowania wyników, z łatwością dopasujesz ich parametry do swoich potrzeb:

  • Producent. Dutch Passion? Bulk Seed Bank? A może Royal Queen Seeds? Jeśli posiadasz swojego ulubionego i sprawdzonego producenta, możesz zawęzić wyniki wyszukiwań automatycznych nasion marihuany do określonej marki.
  • Wysokość. W naszej ofercie dostępne są zarówno niskie (do 80 cm), jak i wysokie (powyżej 130 cm) odmiany autoflowering.
  • Genotyp ma ogromny wpływ na smak i doznania, jakimi cechuje się marihuana. Nasiona sativa przeznaczone są dla ludzi pełnych energii, którzy lubią zabawę. Natomiast odmiany indica lepiej sprawdzą się przy relaksie i uspokojeniu. W naszym sklepie internetowym oferujemy także odmiany pół na pół.


Szybka dostawa


Zamawiając w naszym sklepie, uzyskujesz pewność szybkiej i bezpiecznej dostawy. Przy zakupie nasion cannabis oraz innych akcesoriów za kwotę większą niż trzysta złotych, dostawa będzie całkowicie darmowa.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy wybrać najlepsze nasiona marihuany dla Ciebie. Nie czekaj i zadzwoń już teraz.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość