573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Nasiona marihuany – jedne z najbardziej produktywnych odmian.

28.01.22

Hodowla marihuany może przynieść mnóstwo zabawy, a uzyskanie wysokiej jakości plonów to z pewnością powód do dumy. W wielu przypadkach istotny jest także odpowiedni smak, dla którego można długo eksperymentować z mieszaniem różnych odmian marihuany. Jednak części hodowców zależy także na jak największych plonach – szczególnie, gdy posiadają mocno ograniczone miejsce na uprawę krzaków konopi. Dlatego w tym artykule przygotowaliśmy listę w której znajdują się najbardziej wydajne nasiona marihuany.

Maksymalizuj swoje plony stosując odpowiednie nasiona marihuany

Ilość plonów, jakie można pozyskać z danej odmiany marihuany, będzie bardzo istotna dla osób, które mają ograniczony czas i miejsce, by zająć się hodowlą. Godne zainteresowania w takim przypadku będą również nasiona marihuany – automaty oraz łatwiejsze w uprawie rośli nie automatyczne.

Royal Moby

Jest to odmiana sativy, która wymaga odpowiednich warunków do wyzyskania jej potencjału. Spektakularne efekty dają hodowle konopi Royal Moby w Hiszpanii. Ze względu na klimat w uprawie outdoor krzaki marihuany sięgają aż trzech metrów, co pozwala uzyskać nawet do kilograma owoców na jedną roślinę. I to już w 10 tygodni! Niestety, w polskich warunkach plony będą znacząco niższe. Warto wspomnieć, że odmiana ta posiada bardzo wysoką zawartość THC.

Easy Sativa

Odmiana przeznaczona głównie do hodowli outdoor, jednak także uprawa w pomieszczeniach daje znakomite efekty. Z małych ziaren marihuany wyrastają nawet dwu i półmetrowe krzaki zapewniające do 700 g plonów. Czas kwitnienia wynosi 7 tygodni.

Green Crack

Jest to odmiana sativa potrzebująca do 9 tygodni, aby wydać nawet 600 g owoców z jednego krzaka. Smak egzotycznych, tropikalnych owoców dający euforyczny efekt z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Duża odporność na szkodniki ułatwia jej hodowlę.

Auto Mazar

Po skrzyżowaniu Mazara oraz automatycznie kwitnącej indiki udało się uzyskać nasiona marihuany z których uzyskamy odmianę wydajną, której owoce charakteryzują się mocnym działaniem i przyjemnym smakiem. Jest odporna na szkodniki, dzięki czemu nawet początkujący hodowcy mogą uzyskać z niej doskonałe rezultaty sięgające aż 200 g z jednego krzaka marihuany. Czas uprawy do uzyskania gotowych owoców trwa około 10 tygodni.

Royal Cheese Auto

Automatycznie kwitnąca odmiana konopi, która zapewnia wysokie plony już w ciągu 10 tygodni. W przypadku upraw indoor można liczyć na około 160 g z każdej rośliny. Serowy smak i silne działanie owoców to kolejna zaleta. Jest to też marihuana łatwo rosnąca, wybaczająca dużo błędów początkujących hodowców.

Szeroki wybór ciekawych nasion marihuany

Wybraliśmy pięć, naszym zdaniem ciekawych odmian marihuany. Jednak jest o wiele więcej rodzajów nasion konopi, które zapewniają duże plony w krótkim czasie. Różnią się od siebie smakiem, siłą działania, łatwością w hodowli oraz zawartością THC i CBD. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich swoją ulubioną odmianę, która będzie mu odpowiadać najbardziej. Zachęcamy do przejrzenia naszego sklepu, gdzie znaleźć można mnóstwo różnych nasion konopi. Warto wypróbować kilka wydajnych odmian i przetestować ich smak i siłę działania, zanim wybierze się swojego faworyta.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość