573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Płock - Nasiona Marihuany

Czy zgodzisz się z nami, że Płock jest najciekawszym miejscem na weekend? Nawet jeżeli teraz nie, to mamy szczerą nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu szybko zmienisz zdanie. To dobre miejsce, aby przez chwilę zapomnieć o wszystkich dręczących Cię na co dzień zmartwieniach. Jest to miasto na skarpie, położone nad Wisłą. Zajmuje ono całkiem znaczące miejsce w historii Polski.

Ciekawostki z Płocka

Musimy tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że w Płocku znajduje się oblegane przez turystów Muzeum Secesji. Może Ciebie również ono zainteresuje? W ramach ciekawostek, poinformujemy Cię jeszcze o tym, że właśnie w tej miejscowości złowiono dwumetrowego jesiotra i że słynie ono z ,,Dziadka do orzechów”. To jest oczywiście tylko sam początek atrakcji, jakie Cię tutaj czekają. Zachęcamy Cię, żebyś tuż po przeczytaniu tego artykułu zarezerwował sobie czas na wycieczkę do Płocka. Czas na omówienie turystycznych atrakcji!

Klasyki w tym mieście

Gdy wjeżdżasz do Płocka, to pierwsze, co widzisz jest Most Legionów Piłsudskiego. Drugim, co rzuca się w oczy jest…zieleń. W Płocku dominują parki, w tym Broniewskiego i Solne Żupy. W tym ostatnim miejscu jest po prostu mnóstwo kwitnących kasztanowców. Oczywiście, jeżeli zdecydujesz się na przyjazd w odpowiednim momencie. Warto wspomnieć o tym, że cała skarpa, na której leży Płock jest pełna zieleni. Spacer po tym mieście to to zazwyczaj wędrówka w kierunku Wisły. Możesz się również przejść promenadą do mola. Zawsze jednak będzie Cię otaczała zieleń. Możesz również zejść do Wisły Jarem Kazimierzowskim. Przy okazji możesz zobaczyć naprawdę rewelacyjną jaskinię Morusa na skarpie. Jeżeli chcesz możesz do niej wejść, ale uważaj, bo jest to naturalna jaskinia. Legend na jej temat brak.

Wzgórze Tumskie w Płocku

Gdy już będziesz na Wzgórzu Tumskim w Płocku, to radzimy Ci zajrzeć na chwilę do Bazyliki Katedralnej. Znajduje się w niej przepiękna, bardzo barwna polichromia, Drzwi Płockie i Kaplica Królewska. Drzwi Płockie to tak naprawdę kopia romańskich spiżowych drzwi z 1154 roku, ponieważ oryginał niestety skradziono. Natomiast w Kaplicy Królewskiej pochowano aż piętnastu książąt mazowieckich. Znajdują się w tej bazylice również ciała Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego, którzy byli władcami Polski.

Skoro zabytki w Płocku mamy już z grubsza omówione, to teraz przyszła pora na innego rodzaju atrakcje. Polegają one na tym, że możesz zajrzeć do naszego sklepu w Płocku. Działamy zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Sprzedajemy nasiona marihuany.

Inne miasta w których kupisz susz i olejki CBD