573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Wielka Promocja Royal Queen Seeds 1+1

20.05.22

Rusza wielka promocja od Royal Queen Seeds której nie możesz przegapić!

Royal Queen Seeds to najbardziej rozpoznawalny producent nasion marihuany w Polsce, a ich odmiany automatycznie kwitnące już dawno przeszły do legendy, a pomimo tego ich promocja zwala z nóg.

Automaty Royal Queen Seeds 1+1

Promocja 1+1 polega na tym, że wszystkie automaty od Royal Queen Seeds czyli te nasiona marihuany zapakowane w zielone opakowania pakowane w ilości 3, 5 lub 10szt od teraz są 50% tańsze ponieważ kupując opakowanie 3szt my dodajemy drugie tyle nasion zupełnie za darmo. Kupując 3 nasiona marihuany dostajesz ich 6szt, kupując 10szt dostaniesz ich 20 i tak dalej bez ograniczenia ilościowego. Ponadto promocja obejmuje odmiany USA co jest czymś nowym w tego typu promocji.

Jak skorzystać z mega promocji RQS

Aby skorzystać z tej mega promocji wystarczy, że dokonasz zakupu automatycznych nasiona marihuany od RQS, a my podwoimy ich ilość w paczce automatycznie. Nie musisz wpisywać kodów rabatowych wystarczy że kupisz jakieś Royale a my zajmiemy się resztą.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i dotyczy zakupów w sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym w Katowicach. Promocja na nasiona marihuany Royal Queen Seeds nie łączny się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość