573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Promocja Royal Queen Seeds wciąż trwa

06.06.22

Wciąż możesz załapać się na promocję od Royal Queen Seeds. Pomimo tego, że u producenta promocja się już skończyła u nas dalej możesz z niej skorzystać.

Promocja 1+1 polega na tym, że kupując automaty w opakowaniach 3szt, 5szt, 10szt od Royal Queen Seeds my podwajamy ich ilość w twoim zamówieniu zupełnie za darmo! Nie potrzebujesz żadnego kodu rabatowego czy tajnego hasła żeby skorzystać z tej promocji, wystarczy, że kupisz nasiona marihuany objęte promocją.

Royal Queen Seeds odmiany USA

Warto zaznaczyć, że w tegorocznej edycji promocji 1+1 biorą udział także produkty z serii USA oraz wszystkie nowości. Jest to wielka okazja ponieważ jeszcze nigdy promocja nie obejmowała tak wiele odmian. Nie czekaj tylko skorzystaj już dziś i ciesz się swoimi ulubionymi nasionami marihuany podwójnie.

Warunki promocji

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami rabatowymi. Nasiona w promocyjnej cenie kupisz w naszym sklepie stacjonarnym seedbank Katowice oraz w sklepie internetowym.

W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania.

Ostatnie newsy

21.08.23

Konopie a leczenie depresji

Wielu pacjentów poszukuje alternatywnych metod leczenia depresji. Naukowe dowody wskazują na korzyści wynikające z użycia medycznej marihuany w terapii osób cierpiących na kliniczną...

Czytaj całość
02.08.23

Jak zrobić uprawę indoor

Jak zrobić uprawę indoor? Uprawa indoor to wyjątkowy sposób hodowania roślin, który pozwala hodowcom na pełną kontrolę nad środowiskiem wzrostu. Oferuje to ogromne korzyści, szczególnie...

Czytaj całość