573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Promocja Royal Queen Seeds wciąż trwa

06.06.22

Wciąż możesz załapać się na promocję od Royal Queen Seeds. Pomimo tego, że u producenta promocja się już skończyła u nas dalej możesz z niej skorzystać.

Promocja 1+1 polega na tym, że kupując automaty w opakowaniach 3szt, 5szt, 10szt od Royal Queen Seeds my podwajamy ich ilość w twoim zamówieniu zupełnie za darmo! Nie potrzebujesz żadnego kodu rabatowego czy tajnego hasła żeby skorzystać z tej promocji, wystarczy, że kupisz nasiona marihuany objęte promocją.

Royal Queen Seeds odmiany USA

Warto zaznaczyć, że w tegorocznej edycji promocji 1+1 biorą udział także produkty z serii USA oraz wszystkie nowości. Jest to wielka okazja ponieważ jeszcze nigdy promocja nie obejmowała tak wiele odmian. Nie czekaj tylko skorzystaj już dziś i ciesz się swoimi ulubionymi nasionami marihuany podwójnie.

Warunki promocji

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami rabatowymi. Nasiona w promocyjnej cenie kupisz w naszym sklepie stacjonarnym seedbank Katowice oraz w sklepie internetowym.

W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość