573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Uprawa Indoor

30.06.17

Które gatunki marihuany można hodować indoor?

Istnieje bardzo wiele odmian marihuany, która do uprawy wymaga zamkniętych pomieszczeń. Nie potrzebują naturalnego oświetlenia, aby wydawać plony. Najczęściej są to niskie odmiany, które bardzo szybko dojrzewają. Hodowla marihuany indoor to najlepsze wyjście dla początkujących, bo nie sprawiają żadnych problemów i dają bardzo duże plony.

Ortega Indica

To pierwszy rodzaj nasion marihuany odpowiedni do hodowli w zamkniętych pomieszczeniach. Jedna z odmian, na którą warto zwrócić uwagę to Ortega Indica. Ma właściwości lecznicze. To połączenie odmiany Northern Lights #1 z inną silną Indicą. Po raz pierwszy można było kupić tę roślinę pod koniec lat siedemdziesiątych. Charakteryzuje się silnym zapachem tytoniu. Najlepiej jest palić ją przed snem, bo działa relaksująco. Hodowla marihuany tego rodzaju bardzo dobrze sprawdza się w niewielkich boksach lub na otwartej przestrzeni. Z nasion wyrastają niskie krzaczki do 80 cm.

Desfran

Kolejna odmiana to Desfran. Jest to jedna z odmian Sativy. Nasiona pochodzą z Południowej Ameryki. Jest to skrzyżowanie odmian Destroyer x Destroyer. Jej pierwotne geny to Mexican Oaxaca, Colombian Punto Rojo oraz Meao Thai. Ma żywiczne i bardzo gęste topy o smaku gruszki z karmelem. Najpierw nasiona marihuany wymagają niewielkich ilości nawozu. Mimo to krzak potrafi osiągnąć wysokość nawet 130 cm. Kwitnie przez 8 do 10 tygodni. Gdy zbierzemy plony zbyt wcześnie to będziemy mieć zapewniony psychodeliczny haj. Natomiast, gdy poczekamy dłużej, to marihuana nabierze mocy. Desfran zapewnia bardzo duże plony nawet ponad 500g/m2 w zamkniętym pomieszczeniu.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość