573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Jakie jest działanie odmian marihuany Cannabis indica?

06.06.17

Nasiona konopi różnią się swoim działaniem. Najważniejszym czynnikiem, który jest odpowiedzialny za moc oraz działanie marihuany jest zawartość THC. Jakich odmian poszukiwać, aby zapewnić sobie, jak najsilniejsze doznania? Z jakich miejsc pochodzą najmocniejsze rodzaje i co trzeba o nich wiedzieć? Jakie są różnice między odmianą sativa i indica? Jeżeli jest to Twoje pierwsze spotkanie z marihuaną i chcesz się dowiedzieć więcej o najpopularniejszych rodzajach marihuany, to zapraszam do czytania.

Nasiona marihuany feminizowane – co to takiego?

Na początek chciałabym wyjaśnić to pojęcie, bo spotkacie się z nim pewnie w wielu sklepach z tym asortymentem. Nasiona marihuany feminizowane tworzy się w celu uzyskania tylko damskich roślin. Feminizacja polega na zmuszeniu rośliny damskiej do wytworzenia męskiego pyłku, bo tylko z takiego mogą powstać nasiona. To tak w maksymalnym skrócie.

Cannabis indica – relaks dla ciała

Konopie indyjskie są jednym z najczęściej wybieranych gatunków tej używki. Pochodzi z górzystych terenów Indii, Afganistanu i Pakistanu. Odmiana ta jest przysadzista i krępa, a jej pąki mają bardzo kuszący aromat. Odmiana indica kwitnie szybciej niż sativa (od 45 do 60 dni). Oba te rodzaje zapewniają odmienne doznania. Dzięki nim możemy się wprawić w stan całkowitego relaksu. Zawierają bardzo dużą ilość substancji CBD. Co więcej konopie indyjskie zwiększają odczuwanie smaku,dotyku i dźwięku. Jeżeli przedawkujemy ją, to ma działanie nasenne. Wykorzystuje się ją również w medycynie.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość