573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Najpopularniejsze odmiany marihuany z Holandii

25.10.23

Najpopularniejsze odmiany marihuany z Holandii

Holandia od dawna jest niekwestionowanym królestwem marihuany. Jest to także mekka dla miłośników konopi z całego świata. Holenderskie marki są pionierami i wzorcem dla całego przemysłu cannabis na całym świecie. To dzięki nim wprowadzono innowacyjne odmiany feminizowane, które zrewolucjonizowały rynek. Dziś chcielibyśmy zaprezentować przegląd najpopularniejszych i najlepszych odmian marihuany z Holandii!

AK47

Auto AK 44 – Dutch Genetics

Historia odmiany AK47 sięga początków lat 90., kiedy firma Serious Seeds wprowadziła na rynek tę mieszankę kolumbijskich, meksykańskich i afgańskich szczepów. W tym genotypie dominuje Sativa. AK47 charakteryzuje się nutami ziemistymi i kwiatowymi, z lekką goryczką. Ta odmiana zdobyła wiele prestiżowych nagród na całym świecie, w tym pierwsze miejsce w Barcelonie i Toronto. Jest wysoce ceniona przez miłośników konopi. Obecnie dostępne są także fascynujące krzyżówki, takie jak AK44 Auto od Dutch Genetics (AK47 x Jack Herer Auto) czy Auto Northern AK47 od Big SeedBank (NL x AK47) – to niezwykłe genetyki, które warto wypróbować!

Amnesia

Amnesia to potężna odmiana doskonała dla fanów Sativy. To krzyżówka szczepów Cinderella 99 i Jack Herer, która dostarcza kreatywnego i euforycznego efektu. Charakteryzuje się wysoką zawartością THC. Ta legenda doczekała się ciekawych krzyżówek, takich jak Amnesia Haze i Amnesia Lemon. Jeśli nie możesz się zdecydować, to Big Amnesia od Big SeedBanku to ulepszona wersja tej klasycznej genetyki. Jeśli preferujesz nietypowe połączenia, koniecznie sprawdź Auto Orange Amnesia XL od Bulk Feminized Seeds, wzbogaconą o geny Orange Sherbet!

White Widow

Auto White Widow X-treme – Bulk Feminized Seeds

White Widow to hybryda z przewagą Sativy, która stała się legendą konopi w latach 90. dzięki Holendrom z Green House Seeds. Jest wynikiem krzyżówki genów brazylijskiej Indici i Indyjskiej Sativy. Zdobyła wiele nagród i tytułów oraz na stałe zagościła na menu holenderskich coffee shopów. Jej charakterystyczna, wyjątkowo obfita produkcja żywicy zaowocowała stworzeniem kolejnych odmian, takich jak White Rhino, White Russian i Blue Widow. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowałeś, to najwyższy czas, aby dodać ją do swojej kolekcji. W banku Bulk Feminized Seeds dostępne są aż trzy opcje tej klasyki: wersja regularna, automatycznie kwitnąca oraz wyjątkowa odmiana Auto White Widow X-treme.

Jack Herer

Jack Herer to hybryda z przewagą Sativy, stworzona przez markę Sensi Seeds w połowie lat 90. Jest efektem krzyżówki odmian Haze, Northern Lights 5 i Shiva Skunk. Każdego roku ta odmiana jest bestsellerem, zdobywając praktycznie wszystkie główne nagrody. Ta niezwykła, potężna odmiana została nazwana na cześć aktywisty konopnego i autora książki „The Emperor Wears No Clothes”. Ta nadzwyczajnie żywiczna roślina o charakterystycznym, złożonym działaniu stymuluje kreatywność i relaksuje ciało.

Odmiany od Pechy.pl

Nie zapomnij także o propozycjach od Pechy.pl, które oferują różnorodne i wysokiej jakości odmiany marihuany. To doskonałe miejsce, aby odkrywać unikalne genetyki i rozszerzać swoją kolekcję. Pechy.pl to kolejne źródło niezwykłych roślin konopi, które mogą stać się cennym dodatkiem do Twojej kolekcji.

Nasiona dostępne w naszym Seedbanku

Holenderskie genetyki to gwarancja najwyższej jakości. To z pewnością jedne z najbardziej rozpoznawalnych odmian, które cieszą się nieustającą sławą. Czy zostaniesz skuszony przez holenderskich genetyków?

Link do kategorii autoflowering w naszym Seedbanku

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość