573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Najdziwniejsze miejsca gdzie przemytnicy chowali marihuanę

24.04.18

Nawet dzisiaj, kiedy coraz więcej państw legalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych, wciąż są powody, aby ukrywać ją przed innymi. Znalezienie idealnego zakątka z dala od wścibskich oczu i wrażliwych nosów może być trudne. Niektóre zaradne osoby podjęły się tego zadania, inspirując resztę z nas najbardziej kreatywnymi sposobami, w jaki ludzie ukrywają swoją marihuanę. Niektóre z tych kryjówek odniosły większy sukces niż inne.

Ciekawe sposoby na przemyt

Przetransportowanie marihuany z punku A do punktu B wymaga trochę inwencji i pewności siebie. Najważniejszą kwestią jest miejsce przechowywania ganji. Kluczem do sukcesu jest to, w jaki sposób ukryto ją wśród innych towarów w transporcie. Przemytnicy często ukrywają pączki wśród produktów, które wyglądają tak samo jak inne przewożone towary. Marihuana nie jednokrotnie była ukryta w limonkach, marchewkach lub w awokado. Przewożone są razem z prawdziwymi warzywami. Wydają się być bardzo dobrze ukryte do momentu, gdy władze nie przyjrzą się bliżej konkretnej dostawie. Przemytnicy malowali nawet realistyczne linie na paczkach wypełnionych konopiami, tak aby te przypominały prawdziwe arbuzy arbuzy. Nie każdy ładunek jednak da się ukryć w innych produktach organicznych. Czasami tylko dobrze przemyślany środek transportu jest w stanie ukryć zieloną zawartość. Wiele osób potajemnie przewoziło marihuanę w samolotach, pociągach i samochodach. Co powiesz na ukrywanie haszyszu w desce surfingowej?.

Nawiązania do religii

Do jednych z najbardziej twórczych metod ukrywania konopi, należą sposoby z wykorzystaniem religii i odwoływaniem się do siły wyższej. Na przykład wypchano marihuaną posąg Chrystusa. Uważasz to za bluźniercze? Możliwe, ale jeszcze bardziej twórcze było wykorzystanie do przemytu połączonych figurek Jezusa i Maryi.

Kreatywne pojemniki do ukrywania konopi

Większość ludzi nie będzie próbowała przewieźć kilograma haszyszu. Zazwyczaj po prostu chcą ukryć swoje zapasy przed ciekawskimi spojrzeniami. Bez względu na to, czy dana kryjówka tworzona jest na szybko i czy starczy na długo, czasami trzeba sobie radzić za pomocą tego, co akurat mamy w zasięgu ręki i wzroku. Pracownik McDonald’s szybko schował swoją marihuanę podczas zmiany. Niestety wybrał do tego celu Happy Meal i marihuana trafiła w ręce ośmiolatka. Z pewnością nie była to zabawka, którą dziecko chciałoby znaleźć w zestawie. Oczywiście zabawki były pomysłowymi miejscami do ukrywania marihuany. Matka kupiła Smart Shots Sports Center od Walmart i po odprawie dała to jako prezent wielkanocny swojej córce. Jednak po otwarciu, w plastikowych torbach, zamiast części do montażu, znajdowała się marihuana. Niestety, ktoś przez przypadek oddał tę pomysłową kryjówkę, a jej zawartość trafiła do kogoś innego. Prawdziwa sztuka wymaga od ukrywającego głębszego spojrzenia. Tak było z obrazem na aukcji sztuki, gdy jego nabywca znalazł ukrytą w nim marihuanę. Kto powiedział, że najbardziej kreatywne sposoby jej ukrywania nie mogą mieć klasy?

Ukrywanie konopi w ciele

Nawet taki stan, jak Kalifornia, gdzie konopie są legalne, nie pozwala na handel marihuaną. W związku z tym trzeba użyć wyobraźni, by przemycić te marihuanę. Gęste włosy tworzą sekretne miejsce do przechowywania spliffów. Jednak ciało to wciąż nie do końca odkryte miejsce. Ludzie cały czas wymyślają nowe sposoby na ukrycie konopi w ciele. Ukrywanie charakterystycznego zapachu jest często najtrudniejszym zadaniem. Nowoczesne przedmioty, takie jak na przykład torebki maskujące zapach, dają pewne możliwości ukrycia konopi w ciele.

W ciałach kobiet

Oczywiście “naturalna kieszeń” u kobiet przytulny dom do ukrywania konopi. Można w niej umieścić nie tylko marihuanę , ale również bezpiecznie przechowywać inne leki. Marihuanę można również przechowywać w swoim brzuchu. Uważasz ten sposób za obrzydliwy? Może i tak, ale nie możesz zaprzeczyć, że jest to bardzo kreatywne podejście.

Podsumowanie

Czasami ukrywanie marihuany wymaga bardziej nowatorskiego podejścia. Oczywiście, czasami te nowe metody nie pozwalają jej dokładnie ukryć. Jednak to zupełnie inna sytuacja, gdy próbujesz ukryć rosnącą konopie. Jednak koneserzy konopi na całym świecie mogą nigdy nie ustać w poszukiwaniach najbardziej kreatywnego miejsca do jej przechowywania.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość