573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Nasiona marihuany – bezpieczne zakupy

Jako seedbank z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja oraz bezpieczeństwo zakupów w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Rozumiemy, że nasiona marihuany wymagają specjalnego traktowania i ze względu na to dostosowaliśmy proces wysyłki i obsługi klienta do standardów bezpieczeństwa jakie są zalecane przez fachowców aby zapewnić bezpieczeństwo danych w internecie oraz wprowadziliśmy własne sprawdzone rozwiązania które pomogą zachować ci anonimowość i nie zdradzą zawartości przesyłki.

Sprzedaż wysyłkowa nasion marihuany

Sprzedaż wysyłkowa to lwia część naszej działalności, codziennie wysyłamy kilkanaście paczek których zawartością są między innymi nasiona marihuany ale dzięki temu, że zajmujemy się sprzedażą rozmaitego asortymentu w kilku stronach internetowych nie wszystkie wysyłane przez nasz paczki mają w środku nasiona marihuany co powoduje, że nawet najbardziej wścibska osoba nie ma możliwości zgadnąć co znajduje się w danej paczce.

Wszystkie produkty które wysyłamy są zapakowane w specjalne kartonowe pudełko ponadto są owinięte w czarną folię stretch aby uchronić zawartość przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz niechlujnym traktowaniem przesyłek przez pracowników firm kurierskich. Na samym końcu paczka jest owijana w taśmę z nadrukiem zaprzyjaźnionych firm na których znajdują się loga i adresy firm niezwiązanych z naszą działalnością. Tak przygotowana przesyłka jest nadawana za pośrednictwem firmy kurierskiej którą możesz sam wybrać w formularzu podczas składania zamówienia.

Na etykiecie adresowej nie znajdują się żadne dane które mogłyby wskazywać na to skąd została nadana przesyłka, a z racji tego, że zajmujemy się też działalnością fizjoterapeutyczną na etykiecie znajduje się nazwa firmy FIZJOMED co w żaden sposób nie wzbudza podejrzeń kuriera czy innej osoby która ma kontakt z przesyłką.

Nasz seedbank internetowy jest zabezpieczony protokołem ssl aby zabezpieczyć twoje dane przed osobami niepowołanymi. Dowodem na działające zabezpieczenie na każdej stronie która jest objęta zabezpieczeniem to kłódka która wyświetla się na początku adresu strony internetowej.

Zakup nasion marihuany w sklepie stacjonarnym

Nasiona marihuany możesz kupić w naszym sklepie stacjonarnym potocznie nazywanym seebank który ma swoją siedzibę w Katowicach na terenie domu jednorodzinnego który znajduje się na obrzeżu miasta w spokojnej okolicy. Możesz wjechać na teren posesji samochodem lub innym pojazdem mechanicznym bez obaw o wścibskie spojrzenia ponieważ teren sklepu jest ogrodzony i niedostępny dla innych. W sklepie stacjonarnym możesz usiąść przejrzeć katalogi z produktami od producentów z całego świata i w spokoju wybrać to co cię interesuje.

Dowozimy nasiona marihuany

Jeśli nie chcesz składać zamówienia na stronie internetowej ani nie chcesz osobiście zjawić się w sklepie stacjonarnym, skontaktuj się z nami, a my dostarczymy twoje zamówienie w dogodne dla ciebie miejsce.

Korespondencja

Wiele naszych klientów składa zamówienia lub pyta o ich status pisząc wiadomości na naszą skrzynkę mailową lub różnego rodzaju komunikatory które reklamują się jako bezpieczne narzędzia do komunikacji dlatego pragniemy poinformować, że wszelka korespondencja jest nam potrzebna tylko i wyłącznie do sprawnej realizacji zamówienia i gdy tylko zamówienie jest dostarczone, a ty nie zgłaszasz żadnych problemów czy niezgodności zakupionych produktów z tym co zamówiłeś to kasujemy całą rozmowę wraz z numerem czy nickiem którym się posługiwałeś.

Bezpieczny seedbank Pechy.pl

Dokładamy wszelkich starań do tego aby chronić ciebie i twoje dane więc staramy się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i trendami w świecie zabezpieczeń. Pragniemy zaznaczyć, że pomimo naszych szczerych chęci i wrażliwości na bezpieczeństwo to w głównej mierze od ciebie zależy jak o siebie zadbasz i zabezpieczysz swój dobry interes.