573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Promocja Sweet Seeds trwa

07.12.21

Przypominamy, że do końca roku trwa promocja na wszystkie produkty od jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów nasion marihuany jakim jest Sweet Seeds. Nasiona marihuany takie jak Cream Caramel Auto czy Green Poison nie trzeba nikomu przedstawiać, a tylko do końca roku możesz je kupić o 30% taniej. Promocja nie łączy się z kuponami rabatowymi i trwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Ponadto do każdego zamówienia z produktami Sweet Seeds dodajemy oryginalnie zapakowane automaty właśnie od Sweet Seeds – promocja trwa do wyczerpania zapasów, a gratisy wybieramy losowo.

Jeśli planujesz większe zakupy odezwij się do nas a my przygotujemy dla ciebie ofertę specjalną, a nasiona sprowadzimy prosto od producenta abyś miał pewność, że produkty są najwyższej jakości. Jako bezpośredni importer i oficjalny sprzedawca, nasiona marihuany Sweet Seeds współpracujemy bezpośrednio z producentem omijając zbędnych pośredników i to właśnie dlatego możemy zaoferować super cenę. Pamiętaj że nasiona marihuany Sweet Seeds to gwarancja sukcesu.

Ostatnie newsy

21.08.23

Konopie a leczenie depresji

Wielu pacjentów poszukuje alternatywnych metod leczenia depresji. Naukowe dowody wskazują na korzyści wynikające z użycia medycznej marihuany w terapii osób cierpiących na kliniczną...

Czytaj całość
02.08.23

Jak zrobić uprawę indoor

Jak zrobić uprawę indoor? Uprawa indoor to wyjątkowy sposób hodowania roślin, który pozwala hodowcom na pełną kontrolę nad środowiskiem wzrostu. Oferuje to ogromne korzyści, szczególnie...

Czytaj całość