573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Promocja Sweet Seeds trwa

07.12.21

Przypominamy, że do końca roku trwa promocja na wszystkie produkty od jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów nasion marihuany jakim jest Sweet Seeds. Nasiona marihuany takie jak Cream Caramel Auto czy Green Poison nie trzeba nikomu przedstawiać, a tylko do końca roku możesz je kupić o 30% taniej. Promocja nie łączy się z kuponami rabatowymi i trwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Ponadto do każdego zamówienia z produktami Sweet Seeds dodajemy oryginalnie zapakowane automaty właśnie od Sweet Seeds – promocja trwa do wyczerpania zapasów, a gratisy wybieramy losowo.

Jeśli planujesz większe zakupy odezwij się do nas a my przygotujemy dla ciebie ofertę specjalną, a nasiona sprowadzimy prosto od producenta abyś miał pewność, że produkty są najwyższej jakości. Jako bezpośredni importer i oficjalny sprzedawca, nasiona marihuany Sweet Seeds współpracujemy bezpośrednio z producentem omijając zbędnych pośredników i to właśnie dlatego możemy zaoferować super cenę. Pamiętaj że nasiona marihuany Sweet Seeds to gwarancja sukcesu.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość