573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Płać blikiem za nasiona marihuany!

30.06.21

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste

Niezmiernie nam miło poinformować naszych klientów, że od dnia dzisiejszego możecie zapłacić za swoje zakupy za pomocą systemy BLIK. Blik to system płatności mobilnych umożliwiający bezgotówkowe dokonywanie płatności w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w bankomatach i wpłatomatach na terenie całej polski. Płatność kodem blik jest bezpieczną metodą płatności ponieważ tylko ty możesz wygenerować unikatowy i jednorazowy kod za pomocą którego zapłacisz za zakupy, ponadto zostaniesz poproszony o potwierdzenie płatności w swojej aplikacji bankowej za każdym razem kiedy będziesz chciał zapłacić tą metodą więc nikt oprócz ciebie i bez twojej wiedzy nie może wygenerować ani wykorzystać kodu BLIK.

Jak zapłacić za nasiona marihuany Blikiem?

To proste, wystarczy że w koszyku wybierzesz wysyłkę z metodą płatnością przelewem, a w następnym kroku zaznacz „Szybkie płatności – Tpay”, w tym momencie wyświetli się okienko w którym wpisujesz kod BLIK który musisz wygenerować w swojej aplikacji bankowej, następnie potwierdzasz płatność w aplikacji bankowej i to wszystko.

Zakupy w Pechy.pl Nasiona Marihuany jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość