573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Otwarcie pierwszej fabryki medycznej marihuany w Grecji

17.07.23

W małym mieście Examilia na Koryncie powstała pierwsza w Grecji fabryka medycznej marihuany. Jest to pionierski krok w sektorze zdrowia tego kraju, który ma potencjał przynieść korzyści nie tylko pacjentom, ale również gospodarce narodowej.

Inwestycja z Izraela

Inwestorem jest Tikun Europe, spółka zależna od izraelskiej firmy Tikun Olam. Inwestycja została ciepło przyjęta przez greckiego ministra rozwoju i inwestycji Adonisa Georgiadisa. W trakcie uroczystości otwarcia fabryki, minister podkreślił historyczne znaczenie tego wydarzenia.

Medyczna Marihuana- Korzyści dla Grecji

Medyczna marihuana przyniesie korzyści zarówno dla pacjentów, jak i dla gospodarki Grecji. Jak wskazał minister Georgiadis, ten nowy produkt medyczny będzie eksportowany do wielu krajów europejskich.

Gotowe produkty lecznicze z konopi

Nowa fabryka ma na celu produkcję gotowych produktów leczniczych z konopi indyjskich w różnych formach farmaceutycznych. Firma ma zamiar natychmiast rozpocząć uprawę w zintegrowanej pionowo szklarni o powierzchni 21 000 m2. W pełni rozwinięta produkcja ma osiągnąć roczną zdolność produkcyjną na poziomie 10 ton suchego kwiatu.

Ostatnie newsy

21.08.23

Konopie a leczenie depresji

Wielu pacjentów poszukuje alternatywnych metod leczenia depresji. Naukowe dowody wskazują na korzyści wynikające z użycia medycznej marihuany w terapii osób cierpiących na kliniczną...

Czytaj całość
02.08.23

Jak zrobić uprawę indoor

Jak zrobić uprawę indoor? Uprawa indoor to wyjątkowy sposób hodowania roślin, który pozwala hodowcom na pełną kontrolę nad środowiskiem wzrostu. Oferuje to ogromne korzyści, szczególnie...

Czytaj całość