573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Otwarcie pierwszej fabryki medycznej marihuany w Grecji

17.07.23

W małym mieście Examilia na Koryncie powstała pierwsza w Grecji fabryka medycznej marihuany. Jest to pionierski krok w sektorze zdrowia tego kraju, który ma potencjał przynieść korzyści nie tylko pacjentom, ale również gospodarce narodowej.

Inwestycja z Izraela

Inwestorem jest Tikun Europe, spółka zależna od izraelskiej firmy Tikun Olam. Inwestycja została ciepło przyjęta przez greckiego ministra rozwoju i inwestycji Adonisa Georgiadisa. W trakcie uroczystości otwarcia fabryki, minister podkreślił historyczne znaczenie tego wydarzenia.

Medyczna Marihuana- Korzyści dla Grecji

Medyczna marihuana przyniesie korzyści zarówno dla pacjentów, jak i dla gospodarki Grecji. Jak wskazał minister Georgiadis, ten nowy produkt medyczny będzie eksportowany do wielu krajów europejskich.

Gotowe produkty lecznicze z konopi

Nowa fabryka ma na celu produkcję gotowych produktów leczniczych z konopi indyjskich w różnych formach farmaceutycznych. Firma ma zamiar natychmiast rozpocząć uprawę w zintegrowanej pionowo szklarni o powierzchni 21 000 m2. W pełni rozwinięta produkcja ma osiągnąć roczną zdolność produkcyjną na poziomie 10 ton suchego kwiatu.

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość