573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Green Harvest Farm Otwiera Możliwość Własnej Uprawy Konopi Indyjskich w Tajlandii

24.07.23

Czy Własna Uprawa Konopi Indyjskich w Tajlandii to Realne Przedsięwzięcie?

Green Harvest Farm otwiera możliwość dla każdego, kto chciałby zacząć zarabiać na azjatyckim rynku legalnej marihuany, który w Tajlandii został zalegalizowany w zeszłym roku. Od tamtego czasu wiele firm rozpoczęło produkcję ziela, co okazało się bardzo opłacalne. Teraz, Green Harvest Farm umożliwia uruchomienie własnych upraw na zasadzie franczyzy.

Tajlandia – Nowe Terytorium dla Przedsiębiorców Konopnych

W ciągu ostatniego roku oczy świata konopnego były zwrócone na Tajlandię. Decyzja o usunięciu marihuany z listy substancji zakazanych przyczyniła się do rozwinięcia tam nowego rynku. Dzięki dobrze rozwiniętemu kraju i możliwości eksportowania produktu, Tajlandia stała się bardzo dochodowym rynkiem. Pomimo spadku cen suszu, rynek konopny nadal jest bardzo rentowny.

Wielkie Firmy Konopne Otwierają Biznesy w Tajlandii

W ciągu ostatniego roku, wiele znanych firm konopnych, takich jak Cookies czy Terps Army, otworzyło swoje biznesy w Tajlandii. Teraz, dzięki Green Harvest Farm, swoją działalność w sektorze konopnym może rozpocząć każdy.

Prognozy Rynkowe dla Konopi Indyjskich w Tajlandii

„Światowy rynek konopi doświadcza dynamicznego rozwoju. Widać trend ku liberalizacji prawa dotyczącego konopi na cele rekreacyjne i medyczne. Tajlandzki rynek konopi indyjskich był wart 800 mln USD do końca 2022 r., a według prognoz University of Thailand Chamber of Commerce (UTCC) wzrośnie w tym roku do 900 mln USD. Do 2025 r. rynek będzie wart 1,5 mld USD.”

Oferowane Produkty i Jakość Procesu Produkcyjnego w Green Harvest Farm

GreenHarvestFarm oferuje różnorodne odmiany suszu marihuany, bogate w kannabinoidy i terpeny, dostosowane do indywidualnych preferencji klientów. Firma przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących uprawy i dystrybucji marihuany. Procesy produkcyjne są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.

Franczyza od Green Harvest Farm – Twoja Szansa na Własny Biznes Konopny

GreenHarvestFarm umożliwia teraz każdemu zarabianie na legalnej marihuanie poprzez organizację obiektów uprawowych na zasadach franczyzowych. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy czekali na zmiany prawne umożliwiające prowadzenie legalnego biznesu opartego na konopiach indyjskich.

Green Harvest Farm- Prezentacja dla Zainteresowanych Własnym Biznesem Konopnym

Dla tych, którzy są zainteresowani zarabianiem na legalnej marihuanie, GreenHarvestFarm przygotowała specjalną prezentację. Ta propozycja jest szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy chcieliby partycypować na rynkach, na których marihuana jest już legalna, takich jak Tajlandia.

https://pechy.pl/kategoria-produktu/producenci/sweet-seeds/

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość