573 121 209 Infolinia pechy.pl 24h/7 dni w tygodniu! sklep@pechy.pl

Amnesia Haze

02.05.17

Co to jest Amnesia Haze?

Najprościej mówiąc jest to jedna z odmian konopi. Powstała w Holandii i jest używana w bardzo wielu krzyżówkach hybrydowych. Jedna z takich hybryd została połączona z rośliną męską, która pochodzi ze starej szkoły Haze. Właście tak powstały nasiona marihuany amnesia haze. Jest to jedna z najlepszych odmian Haze.

Gdzie jest uprawiana?

Konopie nasiona najczęściej są feminizowane. Łatwo się ją uprawia. Rośnie do wysokości 2.10 metra. Można ją również hodować na zewnątrz, ale tylko w gorącym klimacie. Właśnie dlatego jest uprawiana głównie w Australii, Północnej Afryce oraz Kalifornii. Najlepiej wpływa na nią rośnięcie w szklarniach, bo ta odmiana ma bardzo długi okres kwitnienia.

Jakie plony można uzyskać?

Amnesia haze to jedna z odmian marihuany, przy pomocy której uzyskamy najobfitsze plony. Możliwe jest wytworzenie 70-80g z jednej rośliny, do 650+- g na metr kwadratowy pod lampami 600W. Duże zbiory uzyskamy również, gdy będziemy ją hodować na zewnątrz, dostarczając jej duże ilości słońca. Wtedy możemy otrzymać nawet 700g na roślinę. Pamiętaj jednak, że uprawa na zewnątrz wiąże się z dodatkową pracą, bo to bardzo wymagająca roślina. Mogą na nią bardzo źle wpłynąć i zmniejszyć plony: niekorzystne warunki pogodowe, insekty, czy nieodpowiednie nawodnienie.

Długi okres kwitnienia

Dużą wadą tej odmiany marihuany jest bardzo długi czas kwitnienia. Mniej więcej 12 tygodni. Mimo to, osoby, które znają się na tej branży są w stanie docenić tę roślinę. Naprawdę warto jest czekać na obfite plony. Można ją uprawiać w wodzie, na stałym podłożu oraz metodą scrog.

Nasze nasiona marihuany Amnesia Haze

W naszym sklepie znajdziecie nasiona marihuany opartych na genach Amnesia Haze od kilku producentów w różnych typach kwitnienia. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne produkty:

Amnesia Haze Nie Automatyczna

Amnesia Haze Automatycznie kwitnąca

Ostatnie newsy

22.02.24

Hodowla Konopi: Etap Wegetacji

Wstęp do Cykli Życia Konopi Hodowla konopi to proces obejmujący dwie kluczowe fazy: etap wegetacji i kwitnienia. Każdy z tych etapów charakteryzuje się różnymi potrzebami żywieniowymi...

Czytaj całość